Výhody

Čo ponúka BNI svojim členom?

Zvýšenie príjmov z predaja

Členom BNI sa skoro bez výnimky zvýši príjem z predaja. Niektorým viac a iným menej. Člen BNI si môže pripísať zvýšenie o 5-15%, ale nie je výnimkou ani násobok toho. Samozrejme, závisí to aj od veľkosti cieľa. Vďaka členstvu BNI sa môže počítať s ročným zvýšením obratu vo výške 20 miliónov forintov.

Osobný rast vďaka vzdelávaniu

Členovia BNI sa zúčastňujú týždenne na krátkom školení, resp. viackrát ročne si môžu zvyšovať svoje vedomosti na rôznych vzdelávaniach. Podľa názoru väčšiny členov je toto vzdelanie výnimočne užitočné, ktorú vedia využiť okrem BNI aj v ďalších oblastiach bežného života. Vďaka vedomostiam, ktoré tu získajú, sa zlepšuje medzi inými aj komunikačná schopnosť členov, rozvíjajú sa ich ľudské vzťahy a všeobecne narastá ich vedomostná úroveň.

Podpora šitá na mieru

Každý člen BNI dostane v rámci svojej skupiny jedného pomocníka, ktorý ho podporuje v dosahovaní jeho obchodných cieľov. Prostredníctvom vypracovaného programu prebieha integrácia nového člena ľahko a rýchlo, a tak v čo najkratšom čase sa začne vydolovanie možností ukrytých v členstve BNI, získavanie nových obchodných možností.

Rozvoj kontaktného kapitálu

Kontakty nemajú však význam iba v obchodnej línii. Mnohokrát pomocou vhodného kontaktu môžeme ušetriť množstvo času, peňazí a nepríjemností. Či už ide o dobrého odborníka, hoci aj ďaleko od domova, alebo si potrebujete niečo vybaviť iba rýchlejšie, členovia BNI zaručene pomôžu. Sú to výhody ťažko merateľné v peniazoch, náš život však dokážu značne zjednodušiť.

Možnosť medzinárodnej expanzie

Pre každého podnikateľa, ktorý zamýšľa dostať sa na zahraničné trhy, znamená obrovskú výhodu, ak nájde spoľahlivých partnerov aj v iných krajinách. BNI má na 5 kontinentoch cca 250.000 členov, ktorí sú všetci spoľahlivými, profesionálnymi odborníkmi a sú otvorení k spolupráci s inými podnikateľmi. V systéme BNI ľahko, iba niekoľkými kliknutiami nájdete podnikateľov v podstate vo všetkých odbornostiach.

Ďalšie výhody

Jednou z konkrétnych výhod členstva BNI je, že mnoho firiem ponúka členskej základni rôzne zľavy. Je medzi nimi telekomunikačná firma, predajňa automobilov, bankový poskytovateľ, a ešte dlho by sme mohli menovať. Tieto zľavy – v závislosti od veľkosti firmy – môžu znamenať pre podnikanie státisícové, až miliónové úspory.

Newsletter

Newsletter

Subscribe to our newsletter for exclusive tips on networking, public speaking and business.

Please enter your email address