Vstup na zahraničné trhy jednoducho? Je to možné...

Uvažujete o vstupe na zahraničné trhy, ale neviete ako na to? Kde nájsť spoľahlivých zahraničných partnerov? Máme pre Vás 250.000 spoľahlivých, otvorených kontaktov.

Vstup na zahraničný trh je pre väčšinu firiem vážnym, dlhodobým strategickým rozhodnutím. Je potrebné k tomu prispôsobiť výrobné alebo poskytovateľské kapacity, treba sa pripraviť na potrebné administratívne a právne úkony. Ale ako vybudovať spoľahlivé a stabilné obchodné vzťahy na úplne novom trhu, kde firma nemá žiadnu minulosť? Mnoho domácich podnikateľov sa zaoberá touto otázkou v súvislosti s nástupom na zahraničný trh. Väčšinou sa vynárajú dve otázky:

  • Ako sa dostaľ k zahraničným firmám?
  • Kde nájsť spoľahlivých partnerov?

Otázkou ostáva, kde začať, resp. ak aj nájdete vhodného partnera, ako ho otestovať?

BNI zodpovie obe otázky. Členovia majú možnosť ako hostia navštíviť ktorúkoľvek skupinu - hoci aj v zahraničí. Zároveň BNI má vybudovanú internú webovú stránku, ktorá je dostupná výlučne opre členov, ktorá sa volá BNI Connect.

BNI Connect je prakticky niečo také, ako keby mal BNI vlastnú Facebook alebo LinkedIn stránku. Je prístupný výlučne pre členov, a zároveň sú tam uvedení všetci členovia. Dá sa filtrovať, a tak člen BNI môže nájsť cestu k vyše 250.000 ďalším BNI členom. Je to najjednoduchší spôsob k medzinárodnému rozšíreniu podnikania.

Newsletter

Newsletter

Subscribe to our newsletter for exclusive tips on networking, public speaking and business.

Please enter your email address